BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Noriu kart begalybė

Seniai jau ką ir berašiau. Nors nėra ką labai ir parašyti.
Mokausi. Daug mokausi. IELTS artėja, mokykla spaudžiasavo kontroliniais darbais. Pavargau ir laukiu Kalėdų. Taip noriu tiek visko joms padaryti.
Noriu visiems savo draugams padovanoti po gražų kalėdinį žaisliuką. Noriu visus sukviesti kalėdinių dovanėlių keitimusi pas save, išgerti tą prancūzišką vyną besiklausant kalėdinių dainelių ar bežiūrint kalėdinį filmą. valgant iškeptus, dar šiltus sausainiukus su cinamonu ir mandarinus. Man čia būtų kalėdos. Tokia šilta ir jauki atmosfera. Noriu gražiai papuoštos eglutės, dar niekad jos nepuošiau. Keista? Gal kiek. Mūsų namuose visada per daug savanorių ją papuošti. Noriu to jaukaus juoko.
Po Kalėdų daug kas pasikeis. Jau žinosiu IELTS rezultatą - bijau, kad teks perlaikyti. Bijau tų 5,5 ar 6. Laukiu universitetų pasiūlymų. Laukiu egzaminų. Taip taip. Rodos, atsisėsčiau, parašyčiau ir ramu būtų. Tas laukimas kankina ir vargina labiau nei pats egzaminas. O po to… po to jau ramuma. Bent dalinė.
Laukiu pakavimosi. Norisi pokyčių. Norisi vėl darytis sąrašus, ką vežtis, ko ieškoti jau ten reikės, o kas lauks pirmo atlyginimo. Noriu vėl kaip naujokė ieškotis draugų, pramogų. Juokinga.

Noriu noriu noriu…

Geriu šokoladinę kavą iš kvadratinio puodelio su seniu besmegeniu. Pernai sesei padovanojau. Gražus. Man atostoginė nuotaika, nors dar laukia visa eilė oksidų uždavinių. Kažkaip juokingai.

P.S. šiandien gražiai snigo. Nuo mašinos pirštinėm nusibraukiau sniegą. Kažkaip kvailai ima juokas iš savo tokio poelgio, juk niekur nevažiuoju.

Rodyk draugams

Rašyk komentarą