BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vakaras su FM99. If I just realised…

Norėjosi parašyti apie IELTS, bet netyčiom viską sugadinau praėjusį kartą, o dabar nuotaika visai kitokia. Sėdžiu ir klausau FM99. Viskas kardinaliai keičiasi. Vakar su draugais buvome žaisti biliardo, o vėliau, belaukdami, kol klasioko sesuo paims kelis iš mūsų, klausiausi jų atsiminimų apie vaikystę kaime. Sunku ir patikėti, kad taip greitai iš po pievas belakstančių pyplių taip išaugom! Taip greitai, rodos, praėjo laikais. Taip viskas pasikeitė. Tat ir muzikinis skonis pasikeitė - anksčiau vertinau populiarių daininkų muziką, dabar klausau savo vietinės radijo stoties, leidžiančią pasimėgauti senomis dainomis. Jos man kur kas nuoširdesnės už tas naująsias. Tik kažkodėl didžioji dauguma liūdnos… Bet man patinka tas liūdnumas, paprastumas. Nejučiomis apima ta nuotaika, ne taip kaip klausant dabartinės muzikos padangės žvaigždučių. Ir tada žinai, kad muzika buvo kurta ne tik norint garantuoti sau saugią ateitį, o užliejus įkvėpimui. 

Artėja Kalėdos. Sesuo namie. Kambaryje tvarka. Arbata atšalo. Norisi šiek tiek pasukti laiką. Į priekį, ne atgal. Anksčiau norėdavosi dar ir dar kartą išgyventi malonias akimirkas, dabar norisi sulaukti naujų. Nemėgstu Kalėdų, nes jos tokių neatneša. Tik tas laukimas mielas ir jaukus. Kai eini į parduotuvę turėdama idėją, ką padovanosi brangiam žmogui, norėdama dar kuo nors pradžiuginti. Kai rytais džioviniesi ilgus plaukus ir šoki pagal “Santa Claus is coming to town”. Kai vakare vedžiojant šunį sninga. Kai mėgaujiesi vakaru su karšta citrinų arbata ir degini žvakes, klausai muziką ir nenori daugiau nieko veikti. Nes gera. Nes jauku. Nes malonu. Nes ramu širdutėj. Pasiilgau. O po to ateina Kalėdos - tokios niūrios. Ir lauki, kada jos prabėgs. Kada ateis Nauji. O tada ir jie ateina. Ir lauki jų pabaigos.

Mąstau. Apie studijavimą. Šitaip laukiamą. Atsimenu, kaip laukdavau kelionių: kitą mėnėsį tokiu metu jau būsiu Taize, kitą mėnesį tokiu metu būsiu Monake, kitą mėnesį tokiu metu būsiu Turkijoje… Taip ir dabar malonus jausmas užlieja pagalvojus apie studijas. Reikia permainų. Jų laukiu - malonių ir ne tokių. Laukiu tų pasikeitimų, nes, matyt, per ilgai užsisėdėjau vienoje vietoje.. O tiek daug įdomių dalykų asocijuojasi su studijomis! Taip ir norisi jau sudarinėti sąrašus, ką vežtis, ieškoti bilietų…

Išsiunčiau UCAS anketą. Laukiu pasiūlymų. Tikiuosi sulaukti. Tiek daug laukimo pripildė mano gyvenimą! IELTS rezultato laukimas, atsakymų iš universitetų laukimas, laukimas, kada su draugais keisimės dovanėlėmis - tai man bus tikresnės Kalėdos už tas, kurias su šeima švęsim, atostogų laukimas (naktis, pilna muzikos - gera), egzaminų laukimas (taip, žinau, nesveika tai. Bet laukiu.), išleistuvių laukimas… Rodos, tik tuo laukimu ir gyvenu. Gal ir negerai, sako, kad po to nusivili, kai taip lauktas dalykas pasirodo besantis ne toks, kokiu įsivaizdavai. Bet gal kiek jau nusivyliau tikrove ir nebijau nusivilti ateitimi.

Man šiandien liūdna.

Rodyk draugams

Rašyk komentarą