BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šis tas apie rojų… Tpfu, apie sapnus

Šiąnakt dar kartą įsitikinau, kad mano pasąmonė išradingumu lenkia mane ir dar kelis tokius kaip aš. Jeigu tik tokie meniniai protrūkiai pasitaikytų laiku ir vietoj, matyt, galėčiau tapti milijoniere.

Sapnuoju, kad esu stovykloje, vadovauju.  Vieta lyg ir panaši į Žaliųjų turistų stovyklą, tik tiek, kad ten ežeras, o ne upė, kaip yra iš tiesų. Ir vadovų baisiai daug. Ir vaikų maža, praktiškai du kokie. Mūsų stovyklavietė vienam ežero - balos krante, o visas veiksmas vyksta kitame. Todėl visi intensyviai juda pirmyn - atgal valtimis, bet per porą minučių ir palei krantelį einant kelionės tikslą gali pasiekti. Žinoma, Inga nusprendžia, kad reikia išsimaudyti, kaip čia be maudynių. Vienas šuolis - aš jėga. Du šuoliai - nyru, nyru, nyru gilyn… Dar pamąstau, kad jėga, galiu kvėpuoti po vandeniu ir kad gal jau reikėtų plaukti į viršų, bet visa tai tėra mano pačios sapne pasąmonė ar šiaip vidinis balsas, nes, pasirodo, skęstu. Kai šiaip ne taip mane ten ištraukia, paaiškėja, kad man reikia užsidėti skrybėlę. Nežinau, nuo ko ji apsaugotų, bet mūsų vyr. vadovė buvo labai susirūpinusi ne todėl, kad galėjau paskęsti, bet todėl, kad esu be skrybėlės ar kepurės. Baisiai susierzinu, mat mano skrybėlei jau kokie 5 metai ir su ja atrodau kaip penkiametė iš filmuko apie vaikų namų mergaites.

Nors sapnininkas ir rašo, kad skęsti sapne - nelaimingas atsitikimas arba nuosavybės praradimas; Skęsti ir nepaskęsti - didelį vargą ir sunkumus; aš esu didžiai įsitikinusi, kad mano sapnas mane perspėja, jog nešokinėčiau į vandenį, kol to daryti nemoku :)

Gero antradienio :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Šis tas apie rojų… Tpfu, apie sapnus”

  1.   cinamonoKrautuvele rašo:

    sapnus ir reikia pačiam skaityti ir analizuoti, o ne sapnininkais tikėti :)

Rašyk komentarą