BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sapnai

Pirmą kartą sapnavau, kad esu mirusi. Kai kiti apie tokius sapnus pasakodavo, ir dar kaip dažnai jie tai sapnuoja, būdavo keista. Prieš porą dienų supratau, kas per jausmelis.

Viskas prasidėjo nuo to, kad mano geriausia draugė pasiūlė man pažaisti vieną žaidimą, kol ji mokysis. Keistas toks, eini su kažkokiu elektroniniu prietaisiuku ir ieškai įvairių daiktų. Pavyzdžiui, tuščių butelių ir pan. Taigi ieškausi aš tų butelių ir atsirandu prie Kazimiero bažnyčios. Nežinau, kur ta bažnyčia stovi, nes iš dviejų mano žinomų nebuvo nei viena. Bet tvirtai žinojau, kad tai - Kazimiero bažnyčia. Žodžiu, o ten - dvigubos laidotuvės. Ir aš sužinau, kad miriau. Gal nuo kokio nervinio išsekimo ar šiaip isterijos.

Toliau veiksmas rutuliojasi ligoninėj, kur aš bandau kažką pavogti. Mes su klasioke bandom pabėgti nuo seselės, aš bėgu prie durų, o ji - į priimamąjį. Sėdi jame ir mūsų auklėtoja. Ten mes paiimam kažkokią baltą lentą ir pradedu piktintis, kad man nepasakė, jog miriau. Auklėtoja irgi piktinasi jų nekompetencija ir sistema, tuo, kad nebuvo man paskambinta  ir pranešta. Žodžiu, apsiašaroju aš visa, kaip visada būna kalbantis su „valdžia“ kokiais nemaloniais reikalais. Ir prabudau… Irgi visa užsiverkus..

Nemalonus jausmas… Tikrai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Sapnai”

  1.   Tiesiog Anonimė rašo:

    Keistas sapnas. Jei jis tau labai įsiminė, gal netgi verta pabandyt išsiaiškint, ką jis reiškia. Aišku, jo reikšmė greičiausiai nėra tiesioginė.
    Kadangi ruošiesi studijoms (bent jau taip galima nuspręst iš blogo pavadinimo), tai šis sapnas galbūt reiškia, jog pamiršai užpildyt kokius svarbius dokumentus, ar šiaip juos pildydama ką nors supainiojai. Bent jau man toks įspūdis susidaro perskaičius apie šį sapną, ypač antrą dalį. Na, bet reikšmė gali būti ir kitokia - sapną geriausiai paaiškint gali tik tas, kas jį sapnuoja :)

Rašyk komentarą