BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rytais… nešim gėrį kibirais?

Pramerki vieną akį - šviesu. Rankomis sieki kažko šalia lovos, nes dar nesupranti, kad laikrodis ant rankos. Be to, toks laiko skaičiavimas suryja papildomas kelias sekundes saldaus rytinio miegelio. Žvilgt į telefono ekraną - 10:24, tat laikas keltis.
Puodelis rytinės kavos. Tiksliau, cukrinio gėrimėlio - va tai tau pirkti kavą 3 in 1 dideliais kiekiais, taip ir lieki su permažaikavosperdaugcukraus gėrimu, kurį, šiaip ar taip, reikia suvartoti, juk likusių 49 pakelių išmetimas lauk būtų nedovanotinas pinigų švaistymas. O prie rytino sirupo - blogai. Daug blogų.

Tas, kas ieško kažko, tai kažką ir suras.

Bet aš jau nebeieškau, seku it seklys morka kelių žmogų rašliavą. Įdomu paskaityti, kuo gyvena kiti, kas jiems svarbu, ką jie pastebi. Ir puikiai tinka prie garuojančio gėrimo, mat ir vienas, ir kitas tetrunka kelias minutes ir neįpareigoja ilgesniam laikui, priešingai nei įdomi knyga, kurios, vienok, nesinori padėti į šalį, tačiau kartu norisi ir ilgai ilgai ją skaityti, kad niekada nesibaigtų. Be to, kaip ir puodelis kavos, taip ir naujas įrašas pasirodo ne kasdien, tačiau labai maloniai nuteikia.

Ir nesipiktinsiu meilės subanalinimu, nes ji banali tiek, kiek mes leidžiame jai būti banaliai, kiek banalios mums patiems jos reikia. Ir netaisyklingu rašymu nesipiktinsiu, iš šios fazės išaugama. Ir netgi politinių aktualijų analizėmis, lėkštais kino dievaičių ir deivių garbinimais, filmų kritika ar peršamu muzikiniu skoniu… Blogas - kaip veidrodis, kuriame sustingdytas margo pasaulio atvaizdas, todėl kiekvienas blogas atranda savo skaitytoją. Net jei tuo skaitytoju tampa pats rašytojas kitą rytą. Langas į praeitį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą