BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Psichozė

Egzaminų psichozė oficialiai įgauna pagreitį. Prieš savaitę sapnavau, kad laikau matematikos, fizikos ir anglų egzaminus. Visi tą pačią dieną. Fizikos egzaminas pasižymėjo baisiai keistomis užduotimis - trikampiukų spalvojimas, lėkščių namuose skaičiavimas, „lobių“ skaičiavimas (kas tai per daiktas, neklauskit - mane irgi suglumino, kai vienas iš lobių buvo 5 (skaičius) - 5 (laipsniai Celsijaus)). Ir sapne labai panikavau, kaip aš visko nespėju. Ir, kaip visada, visokius loginius mąstymus dariau, pvz., jei nespėji suskaičiuoti, kiek namie tų lėkščių yra, tai reikia pridėti neapvalų, kokį šiaip sau skaičių, kad įtikinamiau atrodytų (aš išsirinkau 17).

Šiandien sapnavau, kad laikau geografijos egzaminą. Šiaip dar kažkokius tris valstybinius egzaminus laikiau, bet šitas mane labai piktino, nes mokyklinis buvo. Ir dar visus apšviečiau, kad tas geografijos egzaminas mokyklinis, nes niekas, pasirodo, to nežinojo. Ir dar draugas laiptinėj piešė ant molberto - čia gal dėl to sapnavosi, kad stojamiesiems dabar ruošiasi. Na bet kokia proga tas geografijos egzaminas, tai niekaip nesuprantu, nes geografijos jau du metus net nesimokau. Šiaip fizikos irgi nelaikau, bet bent jau kartas nuo karto apsilankydavau pamokose….

Šiaip gali atrodyti, kad gal aš dėl tų egzaminų labai panikuoju, tai pasąmonė budri net naktį, bet taip tikrai nėra. Esu visiškam ramume. Ar bent jau sąmonė rami, tai pasąmonė krečia pokštus…

Įdomūs tie sapnai, vis tik. Gaila, kad visai nepranašiški… :(

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą