BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauji

Ryt Naujieji. Šventė. Lyg ir. Klausausi „laidotuvių muzikos“, deginu žvakutes, smilkalus, sėdžiu apsiklojus pledu. Gal kažkuo ir primena šis mano naktinėjimas laidotuves.
Bet kažkaip liūdna.
Pasigirsiu: turiu du nuostabiausius pasaulyje draugus.
Draugas Nr. 1 - mano mylimiausia, seniausia draugė, kuri mane kiaurai pažįsta, su kuria kalbamės bliaudamos, išsipasakojam, prisiblevyzgojam, prikrečiam visokių nesąmonių. Myliu ją. Daug ką padaryčiau, bandydama jai kaip nors pagelbėti.
Draugas Nr. 2 - mano šiandienos pašnekovas. Visai kitaip bendraujantis, nuoširdus žmogutis, kažkuria prasme gimininga siela. Žmogus, kuriam galima išsipasakot, o jis savo kvailai linksmais juokeliais tau nuotaiką pakels. Žmogus, kuris nepaliks tavęs vienos. Tiesus žmogus. Aš jo pasiilgstu.
Kaip būtų, jei stočiau studijuoti į Vilnių?
Ryt nauji. Turiu 5 galimybes: 1. Švęsti su klasiokais ir būriu bičiulių; 2. Švęsti su drauge Nr. 1 ir jos draugais; 3. Švęsti su draugu Nr. 2 ir jo draugais; 4. Švęsti su tėvais; 5. Švęsti viena.
Linkstu prie penktojo varianto.
Matyt, man vidurio žiemos krizė :)

Kaip šiandien su draugu Nr. 2 nusprendėm: mes abu gerokai pritrenkti, mums reikia gero psichoanalitiko ir saujos linksmatablečių, kad nesveikų minčių sužalotą psichiką atstatytų :)

Lendu į lovytę. Paskaitysiu apie Antaną Garšvą, dar labiau tėkštą žmogų. Savipaguodai. :)

Kvailystė.

She was easy. And so was I.

Iš kažkokios dainos. But I think you should know…

Su šventėm. Linksmų Jums nuotaikų.

Rodyk draugams

Rašyk komentarą