BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

IELTS

Trumpos žinios.

Gavau IELTS rezultatą.
Listening: 8.5 Reading: 9 Writing: 7 Speaking: 7
Overall Band Score: 8
Hooray! Rezultatas tikrai geras žinant, kad į bakalaurą priima su 6.5 ar net su 6.0 :) Džiaugiuosi, man dovanėlė prieš Kalėdas :)


Next: Manchester tampo, kaip sugalvoja. Dabar jie užsimanė, kad mokytoja, rašiusi man rekomendaciją, parašytų, kiek aš surinksiu iš egzaminų. Negana to, kad egzaminai - labai jau slidus reikalas, kai 9 turintis žmogutis gali gauti ir 50, ir 90, o pridėkim dar ir streso faktorių… Dar ir rekomendaciją rašė mano anglų kalbos mokytoja, iš kur jai žinoti, kaip vertina per istorijos, lietuvių kalbos egzaminus, kaip aš tuos dalykus moku? Žodž. Prieškalėdinės nesąmonės…

Linksmų švenčių :)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “IELTS”

 1.   Aurimas rašo:

  Mano draugas irgi aštuoniems išlaikė. O kur stosi?

 2.   ingutte rašo:

  Noras nr. 1 yra University of York, Economics and Finance. o po to jau Manchester, Cardiff, Heriot-Watt ir Brighton eina (spec. ta pati). Kur tavo draugas planuoja važiuot?

 3.   Viktorija rašo:

  Na… pyk nepykus, o su tokiais pažymiais (komentarą rašau jau po to kai pasižiūrėjau tavo egzaminų rezultatus) - ir egzaminų ir IELTSo, galėtum ir ambicingiau taikyti.. į pirmą penkioliktuką tai tikrai.

 4.   ingutte rašo:

  Ko čia pykti, tikrai nepykstu. Nors šiaip ar taip prieš tvarkantis dokumentus visame reitinge Jorkas buvo 9, o pagal ekonomiką ar ne 13? Bijau sumeluoti. Iš kitos pusės, kas galėjo pagalvoti, kad taip gerai išlaikysiu egzaminus? Juk tai loterija: mokėsi - pasiseks, bus tai, ko nemoki - smunki, susikaupsi - pasiseks, trikdys įtampa - va tau vėl pora balų nukris dėl žioplumo, ateisi laiku - turėsi daugiau laiko spręsti, užsikirs durys, neužsives automobilis, nikstelsi koją ir dar begalė neplanuotų atsitiktinumų - vat ir pritrūkti tų kelių minučių gali.
  Šiaip ar taip, man patinka mokytis, todėl bakalauru tikrai neapsiribosiu. Gal netgi ir magistro bus negana. :)

 5.   paiste rašo:

  pasižymėk kalendoriuje šią dieną, tik metais į priekį - labai įdomu būtų paskaityti, ką apie magistrantūrą ir doktorantūrą anglijoje manysi po metų bakalauro studijų :)

 6.   ingutte rašo:

  Labai ir labai tikiuosi, kad nepersimąstysiu. 90% esu tikra, kad taip ir bus. Man mokytis labai patinka :)

Rašyk komentarą