BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Beveik komedijos

Turbūt savo blogą jau galiu oficialiai pervadinti į sapnininką. Kad jau sapnuoju daugiau ir dažniau nei per pastaruosius metus kada esu sapnavus, o tai reiškia, kad ir nęsamonių susapnuoju daugiau, tai jaučiu pareigą tomis nesąmonėmis pasidalinti su plačiuoju internetiniu pasauliu.

Visų peripetijų neatsimenu, bet esminis daalykas užsifiksavo - grybavau. O kaip sekėsi! Yra ko pavydėti. Baravykus beveik kibirais rinkau. Buvo dar ir kazlėkiukai keli, bet kam jų reikia, kai tiek paravykų aplink. O svarbiausia, kad niekam taip nesisekė, kaip man. Me is proud of herself :)

Anot sapnininko:

Grybauti - už savo darbą gausi atpildą (aš interpretuoju taip: už savaitę kančios kalant ir šiaip mokantis istoriją, gausiu aukštą balą. Labai aukštą :D);
Rinkti grybus sapne - nuotykiai meilėje (nauja meilė? (happy) );
Baravykai: sapne regėti augančius - ilgesys (jo jo, aš tos meilės ilgiuosi, laukiu);
juos rinkti - vienatvė (taigi ne veiltui :D).

Po poros savaičių teks įsitikinti, ar  teisingai man pasąmonė išpranašavo.. :D Tik įdomu tada, ką galėtų reikšti sapnuoti, kad laikai geografijos egzaminą? (Anot sapnininko, sane neišlaikyti - gėda, bet šitą net penkiametis gali pasakyti… )

D

Beveik tokius ir sapnavau :D

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Beveik komedijos”

  1.   paiste rašo:

    nu jau nu… juk visai normalu stresuoti dėl egzo ir juolab jį sapnuoti. aš tris mėnesius po rezultatų dar košmarų atsikratyt negalėjau. Ir atestatą laikiausi po lova, kad jeigu ką galėčiau išsitraukti pabudus iš miego ir įsitikinti, kad tikrai viską išlaikiau:):) ok, gal ne taip viskas dramatiškai buvo, bet…. laikykis! būtinai pranešk, kaip sekėsi.!

  2.   ingutte rašo:

    Ir sekėsi lyg nieko :) matematikos 95 surinkau (juokingiausia, kad kai prašė parašyti predicted grades, tai matematikos tiek ir įrašiau..). Dabar ryt poryt šiom dienom ir likę ateis… Baisuma.

Rašyk komentarą