BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Again

Baigėsi šventės, baigėsi ir atostogos. Iki kitų atostogų - 12 savaičių. Apšvitinau šia graudžia tiesa savo draugus ir klasiokus, kuriems, kaip ir man, jau darosi sunku mokytis - dabar juk pirmasis didysis šių mokslo metų sunkmetis, kai laukia ir paskutiniai pusmečio atsiskaitymai, ir bandymai pasikelti pažymį, ir šimtadienio organizavimas. Pradėjo persekioti psichozė, jog brandos atestatas turi būti gražus, su visais metiniais dešimtukais, tat šis mėnuo bus itin sunkus. 

Užtat sulaukiau pirmojo atsakymo, kuriame nebuvo keliama kokių nesveikų papildomų sąlygų. Vakar Cardiff pradžiugino pasiūlymu studijuoti pas juos, o ir sąlygos pakankamai žemos - 9 - 10 Brandos Atestate, ne mažiau nei 85% laikomuose egzaminuose, 6.5 IELTS (ne mažiau nei 6.0 kiekvienoje dalyje). Kadangi šį džiaugsmą jau išlaikiau, stengtis jau mažiau reikės. Keista, maniau, kad užplūs palengvėjimas, džiaugsmas, tuo tarpu tepaliko vienodai ramu.

Tuo tarpu Manchester užsimanė, kad prie predicted grades pasirašytų tų dalykų mokytojai ir tokį „dokumentą“ jiems atsiųsčiau. Nustebino. Nesitikėjau. Apie tokį prašymą tikrai dar nebuvau girdėjusi. Dabar prie to dar belieka, kad jie pakviestų mane interviu. Tada jau bus pilnas komplektas įmanomų prašymų, manau :)


Rodyk draugams

Rašyk komentarą