BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

20 - mecio planas

Pamąsčiau, kad jau tiek visko savo sumąsčius savo tobulam gyvenimui, kad reikėtų užsirašyti ir prisiminti viską laiku įvykdyti :D Tadam tadam, mano itin nedetalus dvidešimtmečio planas :D

1. Išvykti studijuoti bakalauro. Aišku, sėkmingai jį baigti pirmu laipsniu, nes aš mokslo mylėtoja ir šiaip, reikia kaip nors pasitikėjimą savimi žadinti :D Šitas žingsnis baigsis mano 22 gimtadieniu.

2. Įstoti į magistrą. Gal net nebe Yorke, o kur ten Edinburge, Durham ar net LSE - aš gi mažasis genijus :D Tadam patadam, ir man jau 23 metai.

3. Ta proga, kad aš paprotingėjau, tai reikia padirbėti taip rimtai. Užsidirbti pirmą maišą pinigų ir įsigyti savo nuosavą karietą - automobiliuką. Markės nežinau, nes aš mašinų ekspertė ne, bet esu tikra, kad atsiradus šiam daiktui laisvų pinigų, sumąstysiu.

4. Kad jau padirbėjau, galima ir ištekėti ar bent jau gyvenimo antrą pusę susirasti.

5. O tada apsipatenkinus toliau siekti mokslo aukštumų ir įstoti į doktorantūrą (kadangi, kaip jau suplanavau, uždirbsiu kalnelį pinigų, tai galėsiu sau tai leisti).

6. Kad jau tiek visko pasiekiau, tai reikia nepamiršti pakeliauti. Labai noriu į Naująją Zelandiją pas kivius ir maorius. Tai besišviečiant reikia aplankyti.

7. O patapojus daktare, reikia įsigyti pastogę Vilniuj ar Kaune (dar neapsimąsčiau, kur, bet gi ir laiko iki to bene dešimt metų :D ) ir apiplanuoti palikuonis. Ne vieną. Daug. Bo vaikus myliu taip pat, kaip ir mokslą.

8. Kadangi vaikų - daug, pinigų - daug, tai tam reikia naujo automobilio - miniveno. Šiam gyvenimo etape tokį ir įsigysiu.

Taip šauniai begyvenant, dar išmoksiu groti pianinu, nes visad labai norėjau, šokti salsą ir tango, plakti kokteilius, patobulinsiu savo kulinarinius sugebėjimus, išmoksiu važiuoti dviračio (žinau, gėda, nemoku), jodinėti (gražūs tie visi romantiniai filmai… graaažūs…), pamatysiu renginius Žalgirio mūšio jubiliejaus proga, Osvencimo koncentracijos stovyklą, keletą nematytų šalių Europoje, išmoksiu ispaniškai ir vokiškai. Žodžiu, pataposiu nuostabia :)

Įdomu, kiek viso šito išsipildys?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą